понеделник, 20 ноември 2017 Вести денес: 0

Кајмакоски подготвен да облече мини и да застане на штикли – ако треба!

Непосредно по победата на Даниел Кајмакоски на Скопскиот фестивал, како што е редот, се одржа и афтер парти за да се прослави за успехот.

Атмосферата од настанот беше победничка, а оној кој беше најсреќен беше секако Даниел.

Порталот „Вистина“ побара негово мислење за контроверзноста која минативе години се јавува на Евросонг.

-Ако после тоа ми дозволат да се вратам во Македонија, се согласувам да облечам мини здолниште, високи потпетици, ако сте за нема проблем….. Хахахахха не, не се шегувам….. Знаете што, ние сме Македонци и ќе одиме најприродно, не ни се потребни тие работи. Не можеме до толку да отидеме со западниот свет, барем не засега. Имаме свои принципи и вредности кои треба да ги следиме, чуваме и пазиме. Нека се однесува секој како што сака. Кончита имаше одлична песна, глас и продукција. Но понатаму мора да докаже дали ќе се етаблира во музичкиот свет. Мислам дека наскоро треба да излезе неговиот… нејзиниот албум (се смее ) па добро не го/ја знам лично за да знам на кој пол да мислам. Горд сум што победи Австрија и знам колку им значи, исто како на нас Македонците. Ќе одам така како што ме засака публиката и интензивно ќе размислувам за тоа како да направам нешто убаво, а секако прифаќам сугестии и критики, рече тој за порталот.

Многу јавни личности дојдоа да го поддржат и да му честитаат, а присуствуваа и дел од пејачите кои земаа учество на фестивалот.

Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.