вторник, 21 ноември 2017 Вести денес: 0

„GoPro“ со бизнис решенија за раст и развој на компаниите

Поголем обрт и услуги, намалување на трошоците, подобрување на профитабилноста и ефикасноста, поголема безбедност и контрола. На домашниот пазар – нови софтверски решенија и алатки за подобрување на работата на компаниите.

Компаниите кои сакаат да го унапредат сопствениот бизнис преку имплементација на светски познати и признати деловни софтверски решенија, како и да пронајдат начини за финансирање на истите, ќе имаат можност да се запознаат со решенијата кои ги нуди компанијата „GoPro“, на „GoPro & Microsoft business solutions day“ конференцијата која ќе се одржи на 19-ти ноември 2015 година во просториите на хотелот ТЦЦ Гранд Плаза.

Компанијата „GoPro business solutions“ е регионален партнер за дистрибуција, имплементација и консалтинг на Microsoft Dynamics NAV (Navision ERP). Станува збор за софтвер наменет за сите претпријатија, кој им ги дава на корисниците неопходните алатки за контролирање и планирање на работата. „GoPro“ има изработено целосна локализација за македонскиот пазар во поглед на јазик, интерфејс и легислатива, како и бројни подобрувања и додатоци за Microsoft Dynamics NAV и константно работи на развој како на нови, така и на подобрувања на тековните решенија.

На конференцијата „GoPro & Microsoft business solutions day“ присутните компании ќе имаат можност да се запознаат со услугите од овој тип кои се нудат на македонскиот пазар, нивните функционалности, како и начините за пронаоѓање на средства за финансирање на нови софтверски решенија по примерот на ЕБРД БАС програмата.

 

Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.