сабота, 18 ноември 2017 Вести денес: 0

Author Archives: Лидер

Вардар замина за Копенхаген

Вардаровата експедиција составена од стручниот штаб, фудбалери и дел од раководството, утринава се упати кон Копенхаген, каде што утре...

Заев и Борисов ќе го потпишат Договорот за добрососедство

Премиерите на Македонија и на Бугарија Зоран Заев и Бојко Борисов, денеска во Скопје ќе го потпишат Договорот за пријателство, добрососедство...

Македонија кодомаќин на средбата на Пенс со членките на Јадранска повелба

Потпретседателот на Соединетите Американски Држави, Мајк Пенс, денеска попладне ќе пристигне во Подгорица каде што утре ќе учествува...

Скопје подготвено за спектакл

Во пресрет на УЕФА Супер Купот помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед, едни од најголемите фудбалски клубови во светот, Град Скопје...

Абе: Кина и Русија да направат повеќе во запирањето на Северна Кореја

Јапонскиот премиер Шинѕо Абе ги повика Кина и Русија да сторат повеќе за запирањето на Северна Кореја откако Пјонгјанг ја изведе и втората...

Македонија утре ќе ги одбележи двата историски Илиндена

Република Македонија утре ќе ги одбележи двата историски Илиндена – 114 години од почетокот на Илинденското востание и 73 години од...

Заев и Борисов утре ќе го потпишат Договорот за добрососедство

Премиерите на Македонија и на Бугарија Зоран Заев и Бојко Борисов, утре во Скопје ќе го потпишат Договорот за пријателство, добрососедство...

МФ: Јавниот долг е намален

Јавниот долг според последните податоци на Министерството за финансии е намален за 0,3 проценти. Заклучно со 30 јуни 2017 година изнесува...

Лондон ги отфрла сугестиите за трговски договор со ЕУ по примерот на Норвешка

Кабинетот на британската премиерка Тереза Меј ги отфрли сугестиите што се појавија во домашната јавност дека Велика Британија би можела...

Андоновска: Разрешувањето на 33-ца директори од здравствени институции е непрофесионален и неодговорен пристап на СДС

ВМРО-ДПМНЕ денеска обвини дека неспособниот СДС и неодговорното Министерството за здравство се најголема опасност по животите и здравјето...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.