Сцена

Сцена

Ќе ви падне вилицата: Кериман од „Парампарче“ како Бонд девојка- стегната во мини фустан од латекс и високи чизми (ФОТО)

Улогата на Кериман во хит турската драма „Парампарче“, актерката Нурсел Косе ја добива сосема случајно. Денес пак, веќе е ангажирана...
Сцена

Ѝ пропаднале образите, ѝ излегле вените: Новите фотографии од анорексичната Анџелина ги преплавија социјалните мрежи (ФОТО)

Многумина констатираат дека од некогашната убавица останала само насмевката, а изгледот на Анџелина денес сите го коментираат. Веќе...
Сцена

Снеки од „Чиста љубов“ никогаш поразголена: Пижамата ја спушти до критична точка, па ги покажа огромните гради (ФОТО)

Македонските гледачи на хрватската серија „Чиста љубов“, секојдневно може да ја гледаат Нивес Целзиус во улогата на лошата Снежана...