петок, 24 ноември 2017 Вести денес: 10

Tag Archives: бесими

Вицепремиерот Бесими се сретна со британскиот министер за Европа Лидингтон

Вицепремиерот задолжен за европски прашања Фатмир Бесими денеска се сретна со британска делегација предводена од министерот за Европа...

Бесими: Фер и демократски избори за продолжување на реформите

Евроинтеграцискиот процес е исклучително важен за Македонија и според тоа и реформите што се предвидени во тие процеси. Политичката...

Бесими: Во Гевгелија мигрантите ги имаат сите услови за престој и хуман третман

Македонија мора да има цврста координација со сите земји од регионот, земјите од балканската рута и ЕУ и успешно да ги имплементира...

Бесими се сретна со директорот на Канцеларијата на Светска банка во Македонија

Вицепремиерот задолжен за европски прашања Фатмир Бесими денеска имаше средба со новоименуваниот директор на Канцеларијата на...

Бесими: Хан потврди-ќе се чека извештајот на ОБСЕ/ОДИХР и ДИК за предвремените избори во Македонија

Заменик-претседателот на Владата на Република Македонија задолжен за евроинтеграции, Фатмир Бесими попладнево во зградата на Европската...

Бесими на конфереција во Брисел

Вицепремиерот задолжен за европски прашања Фатмир Бесими престојува во дводневна посета во Брисел, кадe што ќе учествува на конференцијата...

Бесими на Конференција на Гермиа Хил во Приштина

НАТО и ЕУ перспективата се и ќе останат стратешка определба на Република Македонија и клучен фактор во сите политички и социјални процеси...

Попоски и Бесими на неформален состанок во Брисел

Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања Фатмир Бесими и Министерот за надворешни работи Никола Попоски ќе учествуваат...

Бесими во посета на Антикорупциската комисија

Вицепремиерот за евроинтеграции Фатмир Бесими во рамки на неговите институционални посети во контекст на идните реформски приоритети...

Институционална посета на Секретаријатот за европски прашања во ДИК

Во рамки на иницијативата на Секретаријатот за европски прашања “Институционални посети во врска со имплементацијата на Итните реформски...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.