петок, 19 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: вардар

Познати термините за мечевите на Вардар и Шкендија

Европската фудбалска федерација (УЕФА) ги објави термините на три од четирите натпревари кои македонските претставници Вардар и Шкендија...

Вардар против Фенербахче, а Шкендија против Милан во баражот од Лига Европа

Атрактивни противници добија македонските екипи во баражот од Лига Европа, шампионот Вардар ќе игра против турската екипа Фенербахче,...

Вардар елиминиран од Копенхаген во Лигата на шампионите

Македонскиот првак Вардар е елиминиран од данскиот Копенхаген во второто квалификациско коло за Лигата на шампионите. Вардарци во...

Вардар замина за Копенхаген

Вардаровата експедиција составена од стручниот штаб, фудбалери и дел од раководството, утринава се упати кон Копенхаген, каде што утре...

Седлоски: Ова е голем триумф за Вардар

Македонскиот првак Вардар синоќа постигна минимална победа од 1:0 во првиот натпревар од третото коло од квалификациите од Лигата на...

Вардар на дуел против Копенхаген

Македонскиот фудбалски првак Вардар го пречекува дански Копенхаген во првата средба од третото квалификациско коло за Лигата на шампионите....

Вардар – Копенхаген е меч од висок ризик

Првиот натпревар од третото предквалификациско коло за Лигата на шампионите меѓу македонскиот првак Вардар и данскиот Копенхаген,...

Дисциплинска за ФК Вардар

УЕФА го даде Вардар на дисциплинска поради пропустите на мечот со Малме, одигран на стадионот „Младост“ во Струмица. Европската куќа...

Доколку се пласира во третото квалификациско коло од ЛШ, Вардар ќе игра против Копенхаген или Жилина

Доколку успее да го елиминира Малме, македонскиот фудбалски првак Вардар во третото квалификациско коло за Лигата на шампионите ќе...

Вардар со реми и постигнат гол се враќа од гостувањето кај Малме

Македонскиот првак Вардар со нерешен резултат и постигнат гол се враќа од гостувањето кај Малме во Шведска. Во првиот натпреварар од...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.