петок, 15 декември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: вучиќ

Српскиот претседател стана татко по третпат

Српскиот претседател Александар Вучиќ синоќа по третпат стана татко, а убавата вест ја споделил на социјалната мрежа Твитер. – Вечерва...

Вучиќ ја презеде должноста претседател на Србија

Александар Вучиќ денеска положи заклетва во Собранието на Србија и ја презеде должноста шеф на држава. Заклетвата ја положи на Уставот...

Вучиќ и Дачиќ со остри реакции за изјавите на Заев

Изјавите на Заев за српски Курир во кои тој го нарече српскиот премиер и иден претседател на Србија Александар Вучиќ националист обвинувајќи...

Вучиќ предлага единствен балкански пазар по моделот „СФРЈ плус Албанија“

Србија мора цврсто да остане на патот кон Европската унија, но во исто време и да ја зајакне регионалната соработка со соседните држави,...

Честитка од Иванов по повод изборот на Вучиќ за претседател на Србија

Шефот на македонската држава Ѓорге Иванов упати честитка до Александар Вучиќ, по повод неговиот избор за претседател на Република...

Албанија ја подржува идејата на Вучиќ за балканска царинска унија

Албанија го подржува предлогот на српскиот премиер Александар Вучиќ за царинска унија на Балканот. Овој став го изнесе албанскиот министер...

Албанија ја подржува идејата на Вучиќ за балканска царинска унија

Албанија го подржува предлогот на српскиот премиер Александар Вучиќ за царинска унија на Балканот. Овој став го изнесе албанскиот министер...

Вучиќ: Србија ќе бара екстрадиција на Харадинај

Српскиот премиер Александар Вучиќ денеска изјави дека Србија ќе побара од Франција да и го испорача Рамуш Харадинај и додаде дека...

Николиќ: Вучиќ можеше да го снајде судбината на Ѓинѓиќ

Српскиот претседател Томислав Николиќ изјави денеска дека е загрижен за животот на премиерот Александар Вучиќ, кој, како што оцени,...

„Пинк“: Откриениот експлозив во Нов Белград е директно поврзан со оружјето во Јајинци

Експлозивот кој синоќа е пронајден во една гаража во Нов Белград е директно поврзан со оружјето, кое во саботата беше откриено во белградската...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.