вторник, 21 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: груевски

ВМРО-ДПМНЕ избра нов Извршен комитет

Централниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ, синоќа едногласно го избра составот на новиот Извршен комитет. Од партијата соопштија дека мандатот...

Груевски на средба со амбасадорот на Бугарија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски на средба со бугарскиот амбасадор во земјава Иван Великов Петков. Груевски посочил дека Македонија...

Груевски: Не планирам да бегам, туку да победам на избори

Поранешниот премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски на денешната јавна седница на Апелацискиот суд во врска со случајот на СЈО...

Груевски: Потврдени резултатите од нашата напорна работа – невработеноста падна на рекордно најниски 22,9%

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски се огласи на социјалната мрежа Фејсбук по најновите податоци од Државниот завод за статистика...

Груевски: Средбата во Будимпешта значајна за државните интереси на Македонија

Делегација на ВМРО-ДПМНЕ предводена од лидерот Никола Груевски во Будимпешта присуствуваше на средба со десничариските партии од...

Груевски: Во Брисел имаат чувство на вина за тоа што Македонија премногу чека на членство во ЕУ и НАТО

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и поранешен премиер на Република Македонија, Никола Груевски, попладнево присуствува на конференција во...

Груевски и Самсоненко по успехот на Вардар

Груевски беше на трибините во Арената во Келн заедно со својата сопруга Боркица и на денешното финале против ПСЖ и во вчерашното полуфинале...

Груевски: Искористеноста на бесплатниот превоз е огромна- студентите веќе заборавија како е да се плаќа за автобус

Искористеноста на бесплатниот автобуски превоз е огромна, дури и повеќе од очекуваното. Од она што го имаме како информација, минатиот...

Груевски: Од деструктивната политика на СДСМ најмногу губат граѓаните

Да се овозможи во понеделник седница на Парламентот и да се изгласа продолжување на мандатот на советите на општините и на градоначалниците,...

Груевски со честитка по повод почнувањето на Рамазанските пости

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски од негово и од име на партијата испрати честитка по повод започнувањето на Рамазанските пости...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.