петок, 19 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: заев

Класична злоупотреба и изживување: Заев и Спасовски игнорираат и имунитет и закони

Утринава полицијата по налог на Заев и Спасовски извршила упад во домовите на повеќе пратеници на ВМРО ДПМНЕ. Според првичните информации...

Заев го качува и данокот на добивка

Економијата тоне, а владата на Заев е експедитивна само во однос на тоа што не го ветила, односно префрлање на сите загуби на товар на...

Заев и Рашковски во четири очи му дадоа земјиште за градба на „Тополка“ на Кочо Анѓушев (ФОТО)

Животот за сите кој го најавуваа СДСМ и Зоран Заев, очигледно значи живот за луѓето блиски до СДСМ и оние кои се дел од Владата. Последен...

Францускиот печат пишува за „крај на спорот за името“ на Македонија

Француските весници „Хуманите“ и „Либерасион“, неделникот „Експрес“ и телевизијата ЛЦИ, во ист ден објавуваат анализа за грчко...

Заев и Борисов ќе го потпишат Договорот за добрососедство

Премиерите на Македонија и на Бугарија Зоран Заев и Бојко Борисов, денеска во Скопје ќе го потпишат Договорот за пријателство, добрососедство...

Заев и Борисов утре ќе го потпишат Договорот за добрососедство

Премиерите на Македонија и на Бугарија Зоран Заев и Бојко Борисов, утре во Скопје ќе го потпишат Договорот за пријателство, добрососедство...

Заев најави нови мерки за поддршка на извозот и поврат на ДДВ

Докапитализација на Македонската банка за поддршка на развојот (МБПР) со цел стимулирање на извозот, поделба на тендерите за капиталните...

ВМРО-ДПМНЕ: Судот не одолеа на владините притисоци

ВМРО-ДПМНЕ смета дека сите процеси што ги води СЈО се политички памфлет и политички прогон, а судот не успеал да одолее на притисоците...

Двајца починати, Таравари во САД, ВМРО-ДПМНЕ бара одговорност

Додека министерот за здравство Таравари е во посета на САД, двајца починаа, а уште неколку луѓе се заразени од непозната болест на Инфективната...

ВМРО-ДПМНЕ: Владата набавува морски плодови, риба и октоподи, а крати на инфраструктура

ВМРО-ДПМНЕ денеска обвини дека СДСМ крати средства за образование, за здравство, за култура, за инфраструктура, а од друга страна преку...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.