четврток, 23 ноември 2017 Вести денес: 14

Tag Archives: иванов

Иванов го честита Денот на aлбанската азбука

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, по повод одбележувањето на 22 Ноември – Денот на aлбанската азбука, упати честитка...

Претседателот Иванов ги прими младите ракометни репрезентативци на Македонија

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов денеска ги прими членовите на младата македонска ракометна репрезентација кои...

Иванов ја повикува Владата јавно да го објави договорот со Бугарија

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов ја повика Владата да го објави и образложи текстот на договорот за добрососедство...

Иванов: ЕУ да извлече поуки и да го промени пристапот кон Македонија

Членство на Република Македонија во НАТО, почеток на преговорите со Европската унија, продлабочување на соработката во сферата на безбедноста...

Честитка од претседателот Иванов по повод почетокот на рамазанските пости

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов, по повод почетокот на рамазанските пости, упати честитка до поглаварот на Исламската...

Иванов по средбата со папата Франциск: Унапредување на соработката меѓу Македонија и Ватикан

Унапредување на соработката меѓу Република Македонија и Ватикан, предизвиците од мигрантската криза и предизвиците со кои се соочува...

Иванов на аудиенција кај папата Франциско

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов  денеска во Ватикан ќе има аудиенција кај поглаварот на Римокатоличката црква,...

Иванов на манифестацијата „Македонија во чест на Св. Кирил“ во Рим

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов денеска и утре ќе престојува во посета на Италијанската Република и Светиот Престол,...

Иванов по Москва оди во Рим кај Папата Франциско

По посетата на Москва, Иванов патува за Рим, каде ќе присуствува на традиционалната манифестација „Македонија во чест на Св. Кирил“. На...

Иванов – Путин: Да продолжи позитивниот тренд на македонско-руските односи

Македонија има јасни стратешки определби и опстојува на нив, несакајќи да наштети никому, води политика на отвореност, негува добронамерни односи...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.