петок, 24 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: интерес

Огромен интерес на граѓаните во Канцеларијата наменета за проектот „Купи куќа за млади“

Десетици граѓани денеска дојдоа да се информираат за новиот проект на Владата “Купи куќа за млади“ во канцеларијата која е отворена...

Голем интерес кај средношколците за ФЕИТ

Голем интерес за запишување нови студенти на Факултетот за електротехника и информациски технологии во првиот уписен рок во академската...

Финансиската зона буди интерес кај инвеститорите

Слободната финансиска зона која наскоро треба да никне во Скопје, веќе буди интерес кај странските инвеститори. Британски бизнисмени...

Расте интересот за проектот „Купи куќа- Купи стан“

Уште стотина семејства ќе бидат стокмени во нов дом. Ги задоволиле условите во проектот „Купи куќа- Купи стан“. Ќе добијат финансиска...

Огромен интерес за „Купи куќа, купи стан“

Расте интересот за „Купи куќа, купи стан“. Граѓаните го прават есапот, пресметуваат како со помалку пари да се стекнат со свој, сопствен...

Голем интерес за огласите на Парламентот и Град Скопје за ангажирање лица на јавни функции

Огласите за ангажирање лица за јавни функции во македонското Собрание и во Град Скопје предизвикаа голем интерес кај граѓаните. До...

Кој ќе добие субвенции за сончеви колектори ќе се знае на 7 јуни

Се зголемува бројот на македонските граѓани кои сакаат да вградат сончев колектор во нивните домови. Интересот доаѓа како резултат...

Голем интересот на граѓаните за откуп на дворовите по едно евро за метар квадратен

Кај граѓаните постои голем интерес за искористување на можноста што им ја даде Владата со продолжување на рокот за девет месеци за откуп...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.