вторник, 21 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: конвенција

Груевски: Одиме на голема победа, станете сите да покажеме што е Македонија!

Прашањето кое секој треба да си го постави пред својот избор овие денови пред нас е: Со кого ќе ви биде на вас лично подобро, кој ќе сработи...

Попоски: Ова ќе биде клучна победа за излез од кризата и реализација на сите проекти

Оваа победа ќе биде клучна и од исклучително значење, да ја надминеме кризата и оваа победничка гарнитура да продолжи со реализација...

Груевски објави 4 нови проекти: СДСМ ќе се занимава со нереални ветувања, а ние со она што реално ќе го изградиме

Едната работа која ние ќе ја правиме е презентирање на нашата програма и реална понуда, и она што ние по изборите како Влада реално ќе...

Тодоров: На 11 декември народот си доаѓа по своето- Победуваме со 63 пратеници за стабилна држава

Две години. Две години на криза, деструкција, уништување. Години на вандализам, на сеење на страв, години на лаги и конструкции. Помина...

Милошоски: Господинот Заев нека носи нови разузнавачи и нови шпиони, ние ќе носиме нови инвестиции

ВМРО-ДПМНЕ е тука за да победи и за да има апсолутно мнозинство во македонското Собрание. Сакаме стабилна држава, држава која ќе напредува...

Груевски: Народот ќе им го даде својот одговор на сите кои го потценуваа

Народот ќе им го даде својот одговор на сите кои го потценуваа. Сега му е мајката Заев да биде поразен за се она што тој и го направи...

Димовски: Народот на 11-ти декември ќе му покаже на Заев колку е убаво лицето на Македонецот

Ова е коалиција која ги обединува сите граѓани. Ја видоа нашата сила, нашата енергија, нашето единство. Уплашени се, не знаат кај тераат,...

Ѓорчев: Изборот е унитарност и уставен поредок или двојазичност и федерализација- Ова е битка за Македонија!

Чекавме долго помина април, чекавме уште и помина и јуни, чекавме и еве го декември, уште 29 дена. Часот е голем, значењето е огромно, луѓето...

Мифтароски: Иселениците и дијаспората заслужуваат и мораат да имаат свои претставници во Собранието (ВИДЕО)

Носителот на изборната листа број 7 од дијаспората, Рамазан Мифтароски на днешната конвенција на ВМРО-ДПМНЕ на која беа промовирани...

Ова се целосните кандидатски листи на коалицијата предводена од ВМРО-ДПМНЕ

Коалицијата „За подобра Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ денеска на Конвенција во Метрополис арена на Скопски саем ги објавува...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.