петок, 19 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: коце трајановски

Скопје подготвено за спектаклот

Град Скопје е целосно подготвен за Суперкупот на УЕФА. На националната арена на 8 август силите ќе ги одмерат Реал Мадрид и Манчестер...

Трајановски: Град Скопје во вторник ќе го организира пречекот на нашите шампиони

Вардар стана европски шампион откако денеска со 24:23 го победи ПСЖ во финалето во Келн. Спортската гордост на Скопје, стана ЕВРОПСКИ ШАМПИОН....

Трајановски: По скоро 45 години конечно Скопје ќе добие нов забавен парк (ВИДЕО)

По скоро 45 години конечно Скопје ќе добие нов забавен парк. Оваа вест на Фејсбук ја сподели градоначалникот на град Скопје, Коце Трајановски. -Мои...

Делегација од Нанчанг во посета на Скопје

Градоначалникот на Град Скопје Коце Трајановски, претседателот на Советот Ирена Мишева и советниците Слободанка Алексовска, Драги...

Трајановски: ЕК објави – Скопје финалист на Европската недела на мобилност 2016

Скопје е финалист на Европската недела на мобилност 2016. -Европската комисија денеска ги откри финалистите за наградата на Европската...

Трајановски утрово со автобус на ЈСП на работа

Скопскиот градоначалник Коце Трајановски утрово на своето работно место допатува со автобус. Неговите сопатници во автобусот со број...

Од денеска: Бесплатен јавен превоз за скопјани до намалување на загадувањето

Скопјани бесплатно ќе се возат во автобусите на ЈСП но и во приватните автобуси. Ова е една од итните мерките и препораки против аерозагадувањето...

Трајановски: 2016 година успешна за Градот Скопје

Успешна 2016 година за реализираните проекти денеска во отчетот за сработеното ја оцени градоначалникот на Град Скопје Коце Трајановски....

Град Скопје работно ќе ангажира бездомници

Градоначалникот  на Град Скопје Коце Трајановски денеска одржа состанок со бездомни лица заинтересирани и мотивирани да бидат работно...

Трајановски: Субвенционирање на принципот прв пријавен-прв услужен, интересот за пелети е голем

Градот Скопје ги стимулира граѓаните да купуваат печки на пелети. Имено, од вчера започна пријавувањето за надоместување на дел од трошоците...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.