петок, 19 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: лига европа

Познати термините за мечевите на Вардар и Шкендија

Европската фудбалска федерација (УЕФА) ги објави термините на три од четирите натпревари кои македонските претставници Вардар и Шкендија...

Вардар против Фенербахче, а Шкендија против Милан во баражот од Лига Европа

Атрактивни противници добија македонските екипи во баражот од Лига Европа, шампионот Вардар ќе игра против турската екипа Фенербахче,...

Шкендија и Работнички ги играат своите дуели во второто квалификациско за ЛЕ

Двете македонски екипи, Шкендија и Работнички, кои го поминаа првото коло, попладнево ќе ги одиграат првите средби од второто квалификациско...

Манчестер Јунајтед победник на Лига Европа

Екипата на Манчестер Јунајтед синоќа во финалето од Лигата Европа го победи Ајакс со 2:0 и со тоа го освои трофејот во Лигата Европа....

Мурињо: Да го освоиме трофејот во Лига Европа за совршен крај на сезоната

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо ги пофали играчите за односот кон играта и пласманот во финалето на Лигата на Европа...

Манчестер Јунајтед и Ајакс финалисти во Лига Европа

Екипите на Манчестер Јунајтед и на Ајакс ќе играат во финалето на фудбалската Лига Европа по елиминацијата на нивните ривали во полуфиналната...

Реванш полуфинални натпревари во Лига Европа

Со одигрувањето на вечерашните реванш дуели од полуфиналето од Лига Европа ќе бидат познати екипите кои ќе играат во финалето на 24...

Три победи на домашните во првите четвртфинални натпревари во Лига Европа

Во второто по квалитет европско фудбалско клупско натпреварување Лига Европа, синоќа се одиграат првите натпреварите од четвртфиналната...

Одиграни реванш осминафиналните дуели од Лига Европа

По одигрувањето на реванш осминафиналните натпревари познати се осумте екипи кои ќе играат во четвртфиналето од Лига Европа. Оваа...

Бешикташ, Генк и Селта четвртфиналисти во Лига Европа

Екипите на Бешикташ, Генк и на Селта се првите три кои обезбедија пласман во четвртфиналето во Лига Европа по вечерва одиграните реванш...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.