петок, 19 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: лига на шампиони

Вардар елиминиран од Копенхаген во Лигата на шампионите

Македонскиот првак Вардар е елиминиран од данскиот Копенхаген во второто квалификациско коло за Лигата на шампионите. Вардарци во...

Вардар замина за Копенхаген

Вардаровата експедиција составена од стручниот штаб, фудбалери и дел од раководството, утринава се упати кон Копенхаген, каде што утре...

Вардар на дуел против Копенхаген

Македонскиот фудбалски првак Вардар го пречекува дански Копенхаген во првата средба од третото квалификациско коло за Лигата на шампионите....

Вардар – Копенхаген е меч од висок ризик

Првиот натпревар од третото предквалификациско коло за Лигата на шампионите меѓу македонскиот првак Вардар и данскиот Копенхаген,...

Дисциплинска за ФК Вардар

УЕФА го даде Вардар на дисциплинска поради пропустите на мечот со Малме, одигран на стадионот „Младост“ во Струмица. Европската куќа...

Реал првиот тим кој го одбрани трофејот во Лигата на шампионите

Фудбалерите на Реал Мадрид се првиот тим во историјата на Лигата на шампионите го одбранија трофејот, откако вечерва во Кардиф во...

Вардар преку Барселона до финалето во Лигата на шампионите

Ракометарите на Вардар ќе се борат за шампионскиот трофеј на завршниот „фајнал фор“ турнир од Лигата на шампионите што се одржува...

Арсенал остана во трката за место во Лигата на шампионите

Екипата на Арсенал ги задржа шансите за пласман во Лигата на шампионите откако синоќа во одложениот натпревар од 26.коло од Премиер...

Атлетико Мадрид победи, а Реал Мадрид се пласира во финалето на Лигата на шампионите

Реванш натпреварот од полуфиналето од ЛШ меѓу Атлетико Мадрид и Реал Мадрид одигран синоќа на „Висенте Калдерон“ заврши со победа...

Јувентус прв финалист во Лигата на шампионите

Екипата на Јувентус е првата која обезбеди пласман во финалето на фудбалската Лига на шампиони. Италијанскиот првак ја потврди улогата...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.