петок, 19 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: мурињо

Мурињо: Ќе се обидеме да победиме, но има разлика меѓу Лига Европа и Лигата на шампиони

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо првпат е во Македонија и се надева дека нашиот главен град ќе му донесе среќа да го освои...

Мурињо: Повредата на Ибрахимовиќ изгледа сериозно

Манчестер Јунајтед синоќа ја доби четвртфиналната пресметка со Андерлехт во Лига Европа, но по се изгледа на подолг рок го загуби...

Мурињо среќен за победата на Манчестер, но не и за поразот на Челзи

По триумфот на Манчестер Јунајтед со 2:0 над Челзи во дербито на англиската Премиер лига, одигран вчера на „Олд Трафорд“, менаџерот...

Мурињо незадоволен и покрај победата со три голови разлика

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, рече дека не е задоволен од прикажаната игра на неговите избраници и покрај синоќешната...

Мурињо: Погба е најдобриот играч од средниот ред

Тренерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо изјави дека Пол Погба е најдобар светски фудбалер за врска. – Погба е најдобар играч...

Мурињо ја отфрли можноста Ибрахимовиќ да замине од Манчестер Јунајтед

Жозе Мурињо менаџерот на Манчестер Јунајтед, ја отфрли можноста Златан Ибрахимовиќ да го напушти „Олд Трафорд“ по завршувањето...

Мурињо отстрани двајца од првиот тим

Менаџер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо одлучи на пат за Ротердам да не поведе двајца играчи, кои викендот го почнаа натпреварот...

Откажан дуелот меѓу Мурињо и Гвардиола

Дуелот меѓу градските ривали Манчестер Јунајтед и Манчестер Сити кој требаше денес да се одигра во Пекинг е откажан поради лошиот терен. Првиот...

Мурињо: Победував на „Олд Трафорд“ зошто не би го правел тоа повторно?

Новиот менаџер на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо, денеска изјави дека сака да го врати поранешниот сјај на клубот. Португалецот најави...

„AС“: Мурињо го менува Ван Гал на клупата на Јунајтед

Без оглед на тоа како ќе заврши денешниот дуел во финалето на ФА Купот со Кристал Палас, менаџерот на Манчестер Луис ван Гал ќе добие...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.