петок, 24 ноември 2017 Вести денес: 10

Tag Archives: партии

ДИК подготвена за спроведување на локалните избори

Прирачниците за едукација на општинските изборни комисии и избирачките одбори беа усвоени на денешната 124. седница на Државната изборна...

Костов: Да ги оставиме партиите и лидерите да си ја завршат работата според Уставот

Треба да ги оставиме партиите и лидерите да си ја завршат работата според Уставот, апелира аналитичарот Сотир Костов. „Верувам во капацитетот...

Хојт Ји: Партиите да најдат начин да формираат влада

Сега е важно политичките партии да преговараат, да најдат начин да формираат коалициска влада. Мошне е битно политичките лидери да...

Управниот суд треба да продолжи да ги разгледува тужбите од партиите

Управниот суд денеска треба да разгледа уште две тужби што ги поднесе Коалицијата предводена од СДСМ и една ВМРО-ДПМНЕ за решенијата...

Дванаесетти ден од изборната кампања

Партиите и коалициите кои со свои кандидати учествуваат на претстојните парламентарни избори денеска на 12-тиот ден од изборната кампања...

Партиите ја продолжуваат кампањата со митинзи и средби со граѓани

Политичките партии денеска, на единаесеттиот ден од изборната кампања за предвремените парламентарни избори, ќе ги претстават своите...

Деветти ден изборна кампања

Политичките партии денеска, на деветтиот ден од изборната кампања за предвремените парламентарни избори, ќе ги претстават своите...

Партиите ја продолжуваат кампањата со митинзи и средби со граѓани

Партиите и коалициите кои ќе учествуваат на предвремените парламентрани избори на 11 декември, денеска ја продолжуваат предизборната...

Учесниците на изборите ќе потпишат Кодекс за фер и демократски избори

Во пресрет на утрешниот почеток на кампањата за предвремените избори за пратеници на 11 декември, коалициите и политичките партии денеска...

Утре Кодекс за фер избори, од понеделник кампања

Коалициите и политичките партии кои ќе учествуваат на изборите на 11 декември утре ќе потпишат Кодекс со кој ќе се обврзат за фер и...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.