четврток, 18 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: победа

Груевски: Не планирам да бегам, туку да победам на избори

Поранешниот премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски на денешната јавна седница на Апелацискиот суд во врска со случајот на СЈО...

Грчки медиуми: Опозицијата одбива да ја признае победата на Груевски

„Опозицијата одбива да ја признае победата на Груевски“, „Пост-изборна битка во Македонија“, „Партијата на Груевски обезбеди...

Харден го предводеше Хјустон до победата против Бруклин

Со 36 поени постигнати во победата над Бруклин, кошаркарот на Хјустон, Џејмс Харден ја одбележа ноќта во НБА лигата. На „брадата“...

Ѓорчев: Победи ВМРО-ДПМНЕ, победи демократската волја на граѓаните

Официјално е, ДИК и претседателот на ДИК потврдија дека ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата е победник на  парламентарните избори 2016-та година....

Перуански шамани ги зацврстија шансите на Клинтон во пресрет на изборите/Видео

На специјална церемонија во перуанскиот град Лима, осум шамани ја предвидоа победата на Хилари Клинтон на претседателските избори...

Мајмунот Геда од Кина предвидува победа на Трамп

Според мајмунот Геда, од кинеската покраина Хунан, кој носи жолт дрес на кој пишува „Крал на предвидувањата“, следен претседател...

Конечно победа на младите македонски кошаркари

Младата кошаркарска репрезентација на Македонија по четирите поразни во низа, конечно, забележа победа. Денеска, во натпревар за разигрување...

Кајмакоски e победник на ТЛЗП: Наградата од 25.000 евра оди за самохраната мајка од Куманово/Видео

Даниел Кајмакоски ја однесе победата во третата сезона од шоуто “Твоето лице звучи познато”. Во синоќешната финална емисија на...

На Украина сепак нема да и биде одземена победата на Евровизија

Откако на Јутјуб се прошири видео од концерт на украинската победничка на овогодишниот Евросонг, Џамала на која таа една година пред...

Трета победа за Голден Стејт над Портланд, Мајами изедначи со Торонто

Шампионот на НБА лигата, тимот на Голден Стејт стигна до третата победа во полуфиналето на Западната конференција откако утринава по...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.