петок, 15 декември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: погреб

Обвинет за 27-ми не го пуштиле на погребот на својата мајка

Еден од осомничен за настаните од 27 – ми кој добил мерка притвор побарал од судот да присуствува на погребот на својата мајка, но судот...

Погреб со план: Во Словенија основана компанија „Плати денес, умри утре“

Во Словенија е основан првиот сервис за погребни услуги кој од класичните се разликува по тоа што идниот погреб се нарачува по сопствен...

Во Ерусалим почна погребната церемонија за Шимон Перес

Во Ерусалим почна погребната церемонија за поранешниот претседател Шимон Перес, јави Си-Ен-Ен. Војници од почесната стража го изнесоа...

Премиерот Димитриев на погребот на Шимон Перес во Израел

Претседателот на Владата на Република Македонија за спроведување на изборите Емил Димитриев денеска во Ерусалим ќе присуствува на...

Шимон Перес денеска ќе биде погребан во Ерусалим

Поранешниот претседател и премиер на Израел и добитник на Нобеловата награда за мир, Шимон Перес денеска ќе биде погребан во Ерусалим,...

Принс кремиран и погребан на приватна церемонија

Најблиските членови на семејството и пријателите на американската поп ѕвезда Принс, чија ненадејна смрт пред два дена го шокираше музичкиот...

Мафијашки бос во Италија погребан во холивудски стил / Фото

Во Италија во холивудски стил, со музика од филмот „Кум“, во златно-црни кочии и со поворка на која од хеликоптери се фрлани ливчиња...

Тргнаа на погреб, го загубија мртовецот/ВИДЕО

Ожалостените луѓе на погребот останале во шок кога безживотното тело им испаднало од ковчегот откако му пукнало дното. Церемонија се...

Погреб – катастрофа: Покојникот им испадна од ковчегот сред улица/Видео

Ожалостените луѓе на еден погреб останаа во шок, откако безживотното тело им испадна од ковчегот во моментот додека го носеа во погребната...

„Викенд на мртовци“ ситуација во Битола

Наместо мајка му, во ковчегот лежела друга жена. Вистинска ситуација од Битола како од филмот „Викенд на мртовци“ пренесува последното...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.