сабота, 25 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: попоски

Попоски: Договорот да се корегира во делот на националните интереси

Пратеникот Никола Попоски од ВМРО-ДПМНЕ и поранешен министер за надворешни работи денеска изјави дека за Договорот за добрососедство...

Попоски на сесија на Комитетот на министри на Советот на Европа во Никозија

Вицепремиерот и министер за надворешни работи Никола Попоски учествуваше на 127. сесија на  Комитетот на министри на Советот на Европа,...

Попоски: За избори решаваат Собранието и граѓаните, а не некој однадвор

Вицепремиерот и министер за надворешни работи Никола Попоски денеска во Брисел имаше средви со повеќе европратеници и учествуваше...

Попоски изрази сочувство по повод нападите во Египет

Заменик-претседателот на Владата на Република Македонија и министер за надворешни работи, Никола Попоски, упати писмо со сочувство...

Попоски го посети принципатот Лихтенштајн

Вицепремиерот и министер за надворешни работи на Република Македонија, Никола Попоски престојуваше во работна посета на Принципатот...

Попоски на средби со пратеници на Европскиот парламент во Брисел

Вицепремиерот и министер за надворешни работи на Република Македонија, Никола Попоски, денеска оствари голем број на средби со пратеници...

Попоски за „Српска економија“: Кризата не влијае на економските приоритети

Политичката криза не влијае на економските приоритети, зашто тие се стабилни и долгорочни. Секако добриот економски развој подразбира...

Попоски: Македонија обединета, унитарна и стабилна е нашата цел

Сите наши граѓани си ја сакаат Македонија повеќе од кој било политичар надвор со профитерска агенда. Нема да им дозволиме за нивна изборна...

Средба на Попоски со амбасадорката на Данска Лиселот Плеснер

Вицепремиерот и министер за надворешни работи Никола Попоски, денеска во Скопје ќе се сретне со нерезидентниот амбасадор на Кралството...

Попоски: Тешко е да се прогнозира дали ќе има влада или нови избори

Во овој момент тешко е да се прогнозира кога и во каква форма би формирале влада или дали би се одлучиле на повторни избори, но праксата...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.