четврток, 23 ноември 2017 Вести денес: 14

Tag Archives: популарно

Прва седницата на новиот состав на Надзорниот одбор на Заваровалница Триглав

По стапувањето на сила на мандатот на петте членови на Надзорниот одбор на Заваровалница Триглав, како претставници на акционерите,...

Стаменковска: Неосудувањето на ставовите за педофилија од страна на СДСМ значи поддршка за истите

СДС трети ден не се дистанцира од ставовите на учесникот на „шарената револуција“ Никола Шиндре, искажани преку колумна која наиде...

МВР со детали за трагедијата, откриена причината за хоророт во скопско

Утрово околу 10.00 часот лицето Ш.С.(48) од село Глумово со пиштол извршил убиство на три лица, додека едно лице е рането и е пренесено на...

ВМРО-ДПМНЕ: Зголемувањето на даноците кое го планира СДСМ ќе значи уништување на стопанството и економијата

ВМРО-ДПМНЕ и граѓаните се сериозно загрижени од последните најави дека СДС има намера да ја менува даночната политика во Република...

Жежов: Македонскиот и бугарскиот народ се два различни народи

Македонскиот и бугарскиот народ се два различни народи, изјави историчарот Никола Жежов во ОКО на ТВ НОВА. „Етногенезата на македонскиот...

Тројно убиство во Скопје

Жител на скопското село Глумово денеска околу 10.00 часот извршил убиство на едно лице во село Глумово и две лица на влез во село Кондово. Како...

На граничните премини задржувања од околу 30-тина минути

На граничните премини од утрово нема задржувања подолги од 30-тина минути за  влез и излез од државата, соопшти АМСМ. Интензитетот на...

Препораки до граѓаните за заштита од високите температури

Институтот за Јавно Здравје на Македонија апелира до граѓаните да ги почитуваат општите препораки за заштита од високите температури...

ВМРО-ДПМНЕ очекува поддршка во Собранието за поднесениот закон за докторска дејност

ВМРО-ДПМНЕ заедно со коалицијата минатата недела поднесе предлог закон за докторска дејност и очекува законот да биде изгласан од сите...

Лажните анкети на Брима Галуп се доказ за нервозата на СДСМ

Партијата која бега од локални избори, чиј лидер ја користи функцијата премиер на државата за сквернавење на македонската историја,...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.