четврток, 18 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: претседател

Трамп вети дека ќе ги направи САД поголеми од кога и да е

Новоизбраниот американски претседател, кој денеска ќе положи заклетва на функцијата, на митинг концерт во Вашингтон вчера изјави...

Европскиот парламент избира претседател

Европскиот парламент (ЕП) денеска во Стразбур ќе избира нов претседател, кој ќе го наследи Мартин Шулц, а најголеми шанси за победа, според...

Поранешниот претседател на Бразил по петти пат обвинет за корупција

Поранешниот бразилски претседател Луиз Инасио Лула да Силва е обвинет http://cialis-vs-viagra-pricesbest.com/ во петти случај на корупција, пренесува...

Сè уште не е претседател, а веќе сè преврте наопаку

Трамп се уште не е претседател, а веќе ја преврти наопаку надворешната политика на САД. Тоа се однесува на двете земји кои претставуваат...

Рускиот опозициски лидер Навални планира да се кандидира на претседателските избори во 2018.

Рускиот опозициски лидер Алексеј Навални објави дека планира да се кандидира за претседателските избори во 2018 година. Врховниот...

Франсоа Оланд нема да биде кандидат за втор претседателски мандат

Францускиот претседател Франсоа Оланд во директното телевизиско обраќањето до нацијата, соопшти дека нема да биде кандидат за втор...

Обама: Мишел никогаш нема да се кандидира за претседател на САД

Американскиот претседател Барак Обама уште еднаш потврди дека неговата сопруга Мишел никогаш нема да учествува во трка за Белата...

Прорускиот кандидат Игор Додон победи на претседателските избори во Молдавија

Прорускиот кандидат Игор Додон победи на вчера одржаниот втор круг од претседателските избори во Молдавија. При преброени 97 отсто од...

Меркел ќе го поддржи Штајнмаер за претседател на Германија

Христијанско-демократската унија на германската канцеларка Ангела Меркел ќе го поддржи министерот за надворешни работи Франк Валтер...

Румен Радев нов претседател на Бугарија, Борисов најави оставка

Независниот кандидат за претседател на Бугарија, поддржан од Бугарската социјалистичка партија (БСП), Румен Радев освои 59,35 проценти...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.