вторник, 21 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: прием

Претседателот Иванов ги прими младите ракометни репрезентативци на Македонија

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов денеска ги прими членовите на младата македонска ракометна репрезентација кои...

Претседателот Иванов во Струга приредува прием за дипломатскиот кор

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов вечер во Струга ќе приреди прием за претставниците на дипломатскиот кор, воените...

Прием по повод „Денот на независноста“ во Берлин

Со присуство на над 200 гости од германскиот политички, дипломатски, бизнис и културен живот, како и членови на македонската заедница...

Традиционален прием во Собранието на РМ по повод 8 Септември

Во овие 25 години самостојна  држава убеден сум дека станавме препознатливи и на меѓународната сцена, пред се со доследно почитување...

Прием во Прага по повод Денот на независноста на Република Македонија

Македонската амбасада во Прага денеска организираше прием по повод Денот на независноста на Република Македонија, на кој присуствуваа...

Џудистката Реџепи на прием во Агенцијата за млади и спорт

Македонската џудистка Арбреша Реџепи денеска оствари средба со директорот на Агенцијата за млади и спорт Марјан Спасески. Повод за...

Објавен Конкурс за прием на ученици во јавните ученички домови

Министерството за образование и наука денеска го објави Конкурсот за прием на ученици во јавните ученички домови во Република Македонија...

Саркози: Приемот на Турција во ЕУ би било огромна грешка

Да и се даде повод на Турција да помисли дека може да влезе во ЕУ е огромна грешка, изјави поранешниот француски претседател Никола Саркози. –...

Иџе на прием во Агенцијата за млади и спорт

Агенцијата за млади и спорт (АМС) денеска организираше прием за најдобриот македонски автомобилист и старо нов европски шампион...

Свеченост по повод приемот на 125 професионални војници во АРМ

Денеска во 09.00 часот, во касарната „Илинден“ во Скопје, ќе се одржи свеченост по повод приемот на новите 125 професионални војници на...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.