петок, 24 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: протест

ФОТО: ГДОМ во Велес осум пати поброен од СДСМ

Огромен број на велешани денес излегоа на собирот организиран од Граѓанското движење за одбрана на Македонија и дадоа масовна поддршка...

Илјадници битолчани порачаа: ЗА МАКЕДОНИЈА СЕ РАБОТИ! (ФОТО)

Илјадници битолчани попладнево излегоа на улиците да дадат поддршка на Граѓанското движење за одбрана на Македонија (ГДОМ). Граѓаните...

МВР апелира да се протестира мирно

Министерството за внатрешни работи апелира да нема никакво насилство на протестите што секојдневно се организираат. – Секој има...

Битолчани едногласни: Доста е, избори за крај на кризата

Илјадници битолчани излегоа на плоштадот Магнолија и дадоа поддршка на иницијативата на Граѓанското движење за одбрана на Македонија. Граѓаните...

Собир на ГДОМ во Битола

Битолчани излегоа на протестен марш против одлуката на Иванов за аболицијата на Зоран Заев и Верушевски. Нашата репортерка од Битола...

Неколку илјади штипјани со поддршка за ГДОМ/ФОТО

Неколку илјади граѓани на општина Штип денес излегоа на протест за поддршка на Граѓанското движење за одбрана на Македонија (ГДОМ). Минатата...

Протест на битолчани пред општинската зграда

Граѓански организации од Битола, нездоволни граѓани и претставници на опозициските партии од овој град повторно протестираа пред...

Протести пред Собранието против одлуката на Иванов

Петти ден граѓанската иницијатива „Протестирам“ организира протест против одлуката за аболиција од претседателот Ѓорге Иванов со...

Билансот на жртвите од земјотресот во Јапонија се искачи на 41

Во двата земјотреси кои вчера и завчера ја погодија префектурата Кумамото на јужниот јапонски остров Кјушу, според најновите податоци,...

Двајца полицајци повредени на протестите пред собрание, пренесени се во болница

Двајца полицајци се повредени на протестите кои ги организираат невладините организации, потврдуваат од градска болница за ТВ Нова. Демонстрантите...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.