вторник, 21 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: протест

Собир „За Заедничка Македонија“ пред Белата Куќа

Група Македонци се собраа пред Белата Куќа во неделата, во знак на поддршка на иницијативата „За Заедничка Македонија“. Со развиорени...

„ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА“ повикува на голем масовен собир во вторник! (ВИДЕО)

Граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ повикува на голем масовен собир на 21-ви март, во вторник. – Јасно, гласно и недвосмислено...

Народот на нозе ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА- денеска протести во дури 31 град!

Поддршката за Граѓанската иницјатива ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА станува се’ помасовна и од ден на ден се шири во се’ поголем број на градови. Денеска...

Македонците во Берлин најавуваат мирен протест за унитарна Македонија

Македонската заедница во Берлин најавува дека на 18 март ќе организира мирен протест пред „Бранденбуршката порта“ во Берлин, јавува...

ВИДЕО ОД ДРОН: „За заедничка Македонија“ продолжува со протестите

За заедничка Македонија продолжува со протестите за зачувување на унитарноста на Македонија. Се маршира во 26 градови од земјава. Дронот...

Јовановски: Главната причина за протестот е јазикот

Главната причина поради која излегуваме на улица е јазикот, смета актерот Крсте Јовановски. „Главната причина поради која мислам дека...

СНИМКИ ОД ДРОН: Масовен протест и денеска во Скопје (ВИДЕО)

Граѓанската иницијатива ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА веќе деветти ден масовно протестира за зачувување на унитарноста на Република Македонија.

ВИДЕО: Црвено-жолтите го развиорија Македонското знаме

Црвено-жолтите го развиорија Македонското знаме. Упатија порака „Нема да помине разградувањето на Македонија!“. Граѓаните масовно...

Финансиска консолидација на МЖ Транспорт за редовна исплата на платите

Раководството на МЖ Транспорт смета дека е постигнат партнерски договор со вработените кои протестираа повеќе од две недели со целосна...

Прекинат протестот во железницата, попладне тргнуваат товарните возови

Товарниот железнички сообраќај во Македонија треба да профункционира попладне во 16 часот, а од утре и патничкиот, со што се прекинува...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.