вторник, 16 јануари 2018 Вести денес: 19

Tag Archives: протест

Дел од вработените во МЖ Транспорт го прекинаа протестот

Вработените од работилницата за оспособување на локомотивите на МЖ Транспорт одлучија да го прекинат протестот поради кој повеќе од...

Ванчо и Гоце порачаа: Време е да се погледнеме во очи и да кажеме ЗА МАКЕДОНИЈА СЕ РАБОТИ, не стојте настрана, местото ви е со народот!(ВИДЕО)

Браќа Македонци, Македонија не повикува да застанеме во одбранана унитарниот карактер на Македонија. Денес, ние граѓаните за заедничка...

ФОТО: И разочарани членови на СДСМ во протестите за унитарна Македонија

Помеѓу илјадниците охриѓани кои денес мирно протестираа за зачувување на унитарноста на Македонија, имаше и разочарани членови на...

Возовите и натаму стојат, се бара решение за платата во МЖ

Вработените во Македонски железници, кои протестираат со блокада на железничкиот сообраќај две недели, изутрина се сретнаа со в.д...

ФОТО: Започнува собирот на иницијативата за заедничка Македонија пред Владата

Голем број на граѓани веќе се собраа пред Владата на Република Македонија, одговарајќи на повикот на граѓанската иницијатива за Заедничка...

Граѓанската иницијатива за Заедничка Македонија објави проглас: Дојде време за Четвртиот Илинден

Граѓанската иницијатива за заедничка Македонија денеска ги повика граѓаните на мирен протест пред Владата во 17-часот. Тие денеска...

„Црвената линија ја поминавте. Црвено- жолтата, не!“- во 17 часот најавен протест пред Владата

Црвената линија ја поминавте. Црвено- жолтата, не! Под овој слоган за вечерва во 17 часот пред Владата се најавува граѓански собир и кревање...

Продолжува блокадата на железничкиот сообраќај

Железничкиот сообраќај во Македонија петти ден е во целосен прекин поради протестот на вработените кои бараат целосна исплата на јануарската...

Се бара решение за Македонски железници, возовите и денеска не возат

Железничкиот сообраќај во Македонија се уште е во целосен прекин поради протестот на вработените кои бараат целосна исплата на јануарската...

Железничкиот сообраќај трет ден во прекин

Железничкиот сообраќај во Македонија трет ден е во целосен прекин поради протестот на вработените на Македонски железници Инфраструктура...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.