вторник, 21 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: протест

Албанската опозиција денеска на масовен антивладин протест

Албанската опозиција денеска на пладне најави одржување на досега најмасовен антиваладин протест. Најголемата опозициска сила Демократската...

Грчките земјоделци се повлекле од блокадите

Грчките земјоделци ги повлекоа тракторите од блокадите на патиштата, вклучително и крај пунктот Промахон, на границата со Бугарија,...

Грчките земјоделци денеска ќе протестираат во Атина

Грчките земјоделци, кои веќе три недели ги блокираат патиштата низ земјата, денеска ќе одржат протестен митинг во Атина против најавените...

Грчките земјоделци се подготвуваат за протест во Атина

Грчките земјоделци од областа на Тесалија тргнаа со автобуси, автомобили и трактори кон Атина, со цел да учествуваат во утрешните протести. Земјоделците...

Мексико: Околу 20.000 луѓе протестираа против Трамп

Околу 20.000 луѓе протестираа по улиците на Мексико сити против претседателот на САД Доналд Трамп, пренесува БТА. Учесниците во протестот...

Василевски: СЈО малтретира домаќини луѓе, а ги ослободува криминалците Заев и Верушевски

Како пратеник кој го гласаше во Собранието на Р. Македонија СЈО и како пратеник во следниот парламентарен состав сакам јавно да кажам...

Буџаковска: Пред моите деца бев побарана од полицијата, СЈО ги малтретира граѓаните

Во текот на вчерашниот ден дома на врата, од страна на СВР Охрид, од службеници на СВР Охрид бев побарана јас, пред моите деца, изјави...

Протест на охриѓани против работењето на Јанева и на СЈО

Граѓаните коментираат дека се повикуваат обични луѓе и им се вршат притисоци заради тоа што донирале по 1000 денари, а од друга страна...

Поранешна романска пратеничка ја напушти својата партија во знак на протест

Поранешната пратеничка од романската владејачка Социјалдемократска партија (ПСД), Аурелија Криста, ја напушти партијата, пишува весникот...

Грчките земјоделци денеска ќе влезат со трактори во Солун

Грчките земјоделци, кои протестираат против даночните и пензиските реформи на Владата денеска ќе влезат со трактори во центарот на...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.