петок, 24 ноември 2017 Вести денес: 10

Tag Archives: протест

Забранет протест на опозицијата во Подгорица

Црногорската полиција поради безбедносни причини не дозволи утре да се одржи протест на опозицскиот Демократски фронт (ДФ) пред Парламентот...

Битола обединета: Избори мора да има, доста ни е криза

Ова е пораката која вечерва ја испратија илјадници битолчани на масовниот народен собир на Граѓанското движење за одбрана на Македонија. ...

ГДОМ одржа мирни собири во повеќе градови

Под мотото „За Македонија се работи“, Граѓанското движење за одбрана на Македонија (ГДОМ) вечерва одржа мирни собири во Битола, Штип,...

ВИДЕО: Внатрешна пресметка меѓу хулиганите на СДСМ во Битола

Вечерва на протестот на граѓанското движење „Протестирам“ во Битола дошло до инцидент кога учесници во протестите се степале меѓусебе. Како...

Театар Комедија се оградува од протестот на Синдикатот на културата

Вработените од НУ Театар Комедија денеска преку соопштение се оградија од протестот на, како што се наведува, таканаречениот Совет...

ГДОМ: Масовен собир вечерва во Битола

Преку ГДОМ граѓаните јасно порачуваат дека избори на 5 јуни мора да има со цел да се излезе од кризата и да се нормалициа состојбата во...

Македонците во Виена на протест побараа ЕУ да не спречува избори на 5. јуни

Македонските грѓани од дијаспората во Австрија денеска во голем број се собраа и одржаа протест пред „Куќата на Европската унија“...

ГДОМ ги повикува граѓаните: Наша обврска и наша задача е да си ја заштитиме нашата земја!

Граѓанското движење за одбрана на Македонија ги повикува сите граѓани вечерва од 19:00 часот да им се придружат на големиот собир кој...

ФОТО: Битолчани и вечерва масовно ЗА избори на 5-ти јуни и крај на кризата

Граѓаните на Битола и вечерва масовно излегоа за поддршка на собирот на ГДОМ од кој беше испратена порака за избори ан 5-ти јуни и крај...

Заврши протестот во Скопје против одлуката на Иванов и избори на 5 јуни

Во организација на граѓанската иницијатива „Протестирам“ и вечерва во Скопје се одржа протест против одлуката за аболиција на претседателот...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.