четврток, 23 ноември 2017 Вести денес: 14

Tag Archives: рејтинг

Трамп со најлош рејтинг за претседател во првите шест месеци од мандатот во изминатите 70 години

Американските граѓани на американскиот претседател Доналд Трамп му доделија најлош рејтинг за првите шест месеци од мандатот, кој...

Рејтингот на СДСМ меѓу Македонците во слободен пад – партијата од Бихаќка се попривлечна за Албанците

Во текот на месец март 2017 спроведена е една од трите анкети кои треба да се спроведат од страна на Националниот демократски институт...

Анкета на ИПИС: Расте рејтингот на ВМРО-ДПМНЕ, паѓа на СДСМ

Расте довербата која граѓаните ја имаат во ВМРО-ДПМНЕ, додека на СДСМ опаѓа. Рејтингот на ВМРО-ДПМНЕ е зголемен во однос на изборите...

Рејтингот на Трамп на рекордно ниско ниво

Помалку од половина Американци сметаат дека новиот американски претседател Доналд Трамп добро ја извршува неговата работа, покажува...

Високите рангирања – потврда за успешните политики

Американската фондација „Херитиџ“ испорача уште едно признание за успешните економски политики во Македонија. Влеговме во групата...

Рејтингот на телевизиите во САД на изборната ноќ мошне близок до рекордниот

Околу 71,4 милиони Американци ја следеа изборната победа на републиканецот Доналд Трамп на претседателските избори во САД во вторникот,...

„Стандард и Пурс“: Соработката странски- домашни компании ќе биде мотор на македонската економија

Македонската економија има потенцијал за развој под влијание на инвестициските приливи, а понатамошната соработка помеѓу странските...

Анкета: Пораст на рејтингот на Меркел

Германската канцеларка Ангела Меркел успеа да врати дел од довербата кај гласачите, но се уште голем број Германци не ја одобруваат...

„Мудис“ го зголеми рејтингот на Русија на „стабилен“

Агенцијата очекува релативно стабилна ситуација со надворешните финансии на РФ. Меѓународната агенција за рејтинг „Мудис“ (Moody’s...

Путин со рекореден рејтинг од речиси 90 отсто

Рејтингот на рускиот претседател Владимир Путин достигна рекордна вредност од речиси 90 отсто, покажуваат денеска објавените податоци...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.