четврток, 18 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: сеп

Конференција за добрите практики на земјите-членки на ЕУ во испораката на обука

Секретаријатот за европски прашања денеска организира меѓународна конференција „Добри практики од земјите-членки на ЕУ во испорака...

Координативен донаторски состанок во СЕП

Во Секретаријатот за европски прашања денеска се одржа координативен донаторски состанок, во врска со катастрофалните поплави кои...

Средба на Арсовска – Томовска со државниот секретар во СЕП, Блажеска

Можностите за јакнење на капацитетите на ИПА оперативната структура преку подобрување на системот на стручно усовршување и обука...

СЕП: Намалени се 20,5 милиони евра од ИПА 2

Секретаријатот за европски прашања (СЕП) денеска со соопштение информираше за степенот на програмирани средства за 2016 година и реалната...

Државната секретарка во СЕП Блажеска на средби во германското МНР

Државната секретарка во Секретаријатот за европски прашања при владата на Републкка Македонија, Ана Блажеска денеска оствари средби...

Дебата „Париски договор-климатски промени и управување со водите“

Во Секретаријатот за европски прашања (СЕП), по повод Меѓународниот ден за животна средина, во рамките на кампањата „ЕУ Разговори”...

Презентирана ревидираната Национална програма за усвојување на правото на ЕУ

Во Секретаријатот за европски прашања (СЕП) денеска пред амбасадорите на земјите членки на ЕУ во Република Македонија беше презентирана...

Соработка на Секретаријатот за Европски прашања со МАНУ

Секретаријатот за Европски прашања, претставуван од Заменик претседателот на Владата на Република Македонија задолжен за европски...

СЕП ги презентираше програмите на ЕУ за периодот 2014-2020

Финансиска поддршка на проекти за млади, за образовниот систем, за мали и средни претпријатија, за иновации… ќе се овозможи со програмите...

Промоција на програмите на ЕУ за периодот 2014-2020

Во Секретаријатот за европски прашања денеска ќе бидат промовирани програмите на Европската унија за периодот 2014 -2020. На настанот,...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.