сабота, 25 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: скопје

“Суперхикс” го стресе Г.Т.Ц. и најави концерт во Скопје / Видео

Македонската ска и панк група „Суперхикс“ денес го промовираше своето прво винилно издание за својот последен албум “Underground Evergreens”...

Продолжува реконструкцијата на улицата „Кемал Ататурк“

Екипите на Град Скопје ги продолжуваат градежните работи за реконструкција на коловозот на улицата „Кемал Ататурк“, на потегот од...

Мурињо: Ќе се обидеме да победиме, но има разлика меѓу Лига Европа и Лигата на шампиони

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо првпат е во Македонија и се надева дека нашиот главен град ќе му донесе среќа да го освои...

Скопје подготвено за спектакл

Во пресрет на УЕФА Супер Купот помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед, едни од најголемите фудбалски клубови во светот, Град Скопје...

Скопје подготвено за Супер купот на УЕФА

Во пресрет на УЕФА Супер купот меѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед, едни од најголемите фудбалски клубови во светот, Град Скопје со...

Скопје одбележува 54 години од катастрофалниот земјотрес

Скопје со повеќе активности и манифестации одбележува 54 години од катастрофалниот земјотрес во 1963 година, во кој 1.070 луѓе го загубија...

Договорена заедничка седница на владите на Македонија и на Албанија

Албанија и Македонија сакаат уште подобра соработка како единствен сигурен пат кон евроатлантските интеграции, оценија министрите...

Скопје ќе одбележи 54 години од катастрофалниот земјотрес

Скопје со повеќе активности и манифестации одбележува 54 години од катастрофалниот земјотрес во 1963 година, во кој 1.070 луѓе го загубија...

Почна реконструкцијата на улицата „Втора македонска бригада“

Почнаа градежните работи за реконструкција на коловозот на улицата „Втора македонска бригада“ на потегот од крстосницата со улица...

Милошоски: Јавна седница за Договорот!

Пратениците од Коалицијата „За подобра Македонија“ бараат итна и отворена седница за договорот помеѓу Македонија и Бугарија. „Пред...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.