четврток, 18 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: средба

По повод Денот на Европа СЕП организира средби со студенти

Секретаријатот за европски прашања во рамките на активностите за одбележување на Денот на Европа денеска организира неформална средба...

ФОТО: Груевски на средба со претседателите и преставниците на партиите од коалицијата „За Подобра Македонија“ – Осуда за насилството, нелегалниот избор на Џафери и провокациите од СДСМ

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски денес во партиското седиште оствари средба со претседателите и преставниците на партиите...

Средба на словенечки и македонски блу чип компании

Во организација на Словенечката амбасада денеска и утре во Скопје ќе се одржи средба на словенечки и македонски блу чип компании. Од...

Средби на македонски и италијански компании за обработка на камен

Во Скопје денеска ќе се одржи презентација на италијанската технологија за екстракција и обработка на камен и тет – а- тет средби...

Туск утре во Скопје на средба со Иванов

Претседателот на Европскиот совет Доналд Туск, утре ќе ја посети Република Македонија. Тој во Скопје ќе има средба со македонскиот...

„За заедничка Македонија“ најави дружба со граѓаните во 13 часот во Градскиот парк

Продолжува викенд-алтернативната програма на Граѓанската иницијатива ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА. За денеска најавија дружба со граѓаните...

Пет илјади полицајци ќе ја обезбедуваат средбата на врвот на ЕУ во Рим

Пет илјади припадници на безбедносните сили ќе ја гарантираат безбедноста во Рим за време на средбата на врвот на ЕУ на 25 март. Европските...

Могерини во Скопје на средби со Иванов и политичките лидери

Високиот претставник за надворешна политика и безбедност на ЕУ Федерика Могерини во рамки на мини балканската турнеја, попладнево...

Могерини утре во Скопје на средба со Иванов и политичките лидери

Високата претставничка за надворешна и безбедносна политика на Европската унија, Федерика Могерини, утре ќе пристигне во Република...

Средба на Попоски со амбасадорката на Данска Лиселот Плеснер

Вицепремиерот и министер за надворешни работи Никола Попоски, денеска во Скопје ќе се сретне со нерезидентниот амбасадор на Кралството...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.