петок, 19 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: супер куп

Европски цени пред арената „Филип Втори“ за мечот од УЕФА Супер купот

Полека се привршуваат и последните детали пред вечерашниот меч меѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед во рамките од УЕФА Супер купот. Строгите...

Мурињо: Ќе се обидеме да победиме, но има разлика меѓу Лига Европа и Лигата на шампиони

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо првпат е во Македонија и се надева дека нашиот главен град ќе му донесе среќа да го освои...

Скопје подготвено за спектакл

Во пресрет на УЕФА Супер Купот помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед, едни од најголемите фудбалски клубови во светот, Град Скопје...

Скопје подготвено за спектаклот

Град Скопје е целосно подготвен за Суперкупот на УЕФА. На националната арена на 8 август силите ќе ги одмерат Реал Мадрид и Манчестер...

Груевски: Стадионот подготвен за Супер купот во фудбал

Финишираат подготовките за фудбалскиот Супер куп кој ќе се одржува во Скопје. Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски денес ја...

Лара Гут најбрза на супервелеслаломот во Лејк Луис

Швајцарската скијачка Лара Гут е победник на трката во супервелеслалом од Светскиот куп што синоќа се одржа во Лејк Луис, Канада. Таа...

Супер купот на УЕФА за Реал Мадрид

Европскиот шампион Реал Мадрид успеа да го освои Супер купот на УЕФА, откако синоќа по продолжение ја совлада Севиља со 3:2. Решавачкиот...

Реал и Севилја во дуел за европскиот Супер куп

Шпанските екипи Реал Мадрид и Севилја вечерва во норвешкиот град Трондхајм, ќе го играат натпреварот во УЕФА Супер купот. Реал како...

Продолжуваат подготовките на Арената Филип Втори за Супер купот

Јавното претпријатие за станбен и деловен простор работи на доуредување на просторот во Арената Филип Втори од каде што треба да известуваат...

Вардар на пенали до Супер купот

Македонскиот шампион Вардар на пенали го победи освојувачот на купот Работнички и го освои вториот Супер куп во клупската историја. Синоќа...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.