четврток, 23 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: твитер

Папата има над 15 милиони следбеници на „Твитер“

Папата Франциско, кој ја заврши посетата на Јужна Кореја, го надмина прагот од 15 милиони следбеници на „Твитер“, соопшти сајтот „Сизмографо“. Твитер...

Хрватска Влада: Најдобри сме на Твитер

Владата на Република Хрватска на својот службен профил се пофали со најново признание, пишуваат хрватските медиуми. Во 2014 година оваа...

Твитер – компанија на мажи!

Мнозинството вработени во Твитер се мажи и тие преовладуваат во сите одделенија на компанијата. Најбројни се во технолошкото одделение,...

За колку може да го продадете вашиот Твитер налог?

Доколку на популарната социјална мрежа ве следат поголем број луѓе, бидете сигурни дека може добро да заработите од продажбата на вашиот...

Упс грешка! Татко добил разголени фотки од сопствената ќерка

Дали навистина сакаше мене да ми го испратиш ова? Тоа ли правите на училиште???? Вака реагираше еден бесен татко откако неговата ќерка,...

Ноле и Федерер го “запалија“ Твитер/Видео

Финалето на Вимблдон не предизвика само голем интерес на трибините на теренот во Лондон, туку и покрај малите екрани, но ги запали и...

Карлеуша: Ме напаѓаат повеќе од Вучиќ/Фото

“Вучиќ не си ти најнапаѓаната личност во Србија, ти си на второ, трето ниво! Јас ја поминав игрицата“ – напишала пејачката Јелена...

Турскиот министер Давутоглу има најмногу следбеници на Твитер

Шефот на турската дипломатија Ахмет Давутоглу е министер кој има најмногу следбеници на социјалната мрежа Твитер во светот, соопшти...

Твитер го купи сервисот SnappyTV

Во рамките на настојувањето да стане водечка платформа комплементарна на телевизијата, Твитер ќе ја преземе SnappyTV, услуга која овозможува...

Вака изгледа Карлеуша пред да легне во кревет

Пејачката Јелена Карлеуша по кој знае кој пат стави интересна слика на Твитер. Всушност таа објави селфи покрај креветот. Фановите...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.