сабота, 18 ноември 2017 Вести денес: 0

Tag Archives: топ

Експресниот пат Штип-Радовиш со кој се фали Сугаревски е целосно проект на ВМРО-ДПМНЕ

Безидејноста која ја има новата владеачка гарнитура се покажува на дело, проектите кои ги имаше ВМРО-ДПМНЕ, сега тие ги презентираат...

ФОТО: Вработени на „Фени“ го блокираа патот Градско – Прилеп

Околу 850 работници на „Фени“ го блокираа магистралниот Градско-Прилеп со барање неколкуте банки доверители да се повлечат и компанијата...

ВМРО-ДПМНЕ: Граѓаните не се робови на СДС па од нивните пари да ги полнат џебовите на Анѓушев

СДС ја приватизираше државата. Одлуката на владата за ослободување од царина за увоз на електрични литиум – јонски акумулатори е наменска...

Шилегов и СДСМ удрија по сиромашните: Ќе забранам возење на постари автомобили (ВИДЕО)

Скопскиот градоначалник Петре Шилегов денеска по средбата со скопските градоначалници најави дека ќе се мапираат возилата и оние кои...

Анѓушев носи закони сам на себе: Укината е царината за производ кој го користи само неговата фирма

Вицепремиерот за економски прашања, Кочо Анѓушев ја злоупотребува државната функција на секој можен начин. Владата вчера ја укина царината...

Алармот е вклучен! Рекордна инфлација од 4,3%

Официјалните податоци на Државниот завод за статистика ги потврдуваат катастрофалните економски показатели. Стандардот на граѓаните...

Катастрофалните економски политики на СДС предизвикуваат директна штета на стандардот на граѓаните

Катастрофалните економски политики на владата на СДС предизвикуваат директна штета на стандардот на граѓаните. Според последните...

Славески: Пред 5 години кога цената на нафтата на светските берзи растеше, СДСМ бараше намалување на акцизата

Владата воведува повисока акциза на нафтата, кога нејзината цена забрзано расте на светските берзи и е на највисоко ниво последниве...

САМИТОТ МАКЕДОНИЈА2025 ПРЕРАСНА ВО ПРЕПОЗНАТЛИВ РЕГИОНАЛЕН БРЕНД

Со интересни дискусии за можностите и предизвиците во медиумската и телекомуникациската индустрија, како и за последните трендови...

Интервју со Билјана Прличкова, в.д. извршен директор на МАСИТ: МАСИТ ИКТ ДЕНОВИ на 26 и 27 септември во Скопје

Веќе го најавивте настанот МАСИТ ИКТ ДЕНОВИ. Може ли да ни кажете повеќе детали, што и каде ќе се случува, како заинтересираните можат...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.