четврток, 23 ноември 2017 Вести денес: 14

Tag Archives: топ

Димовски: Доколку власта сака конструктивна опозиција има основна одговорност таа да биде конструктивна

Одговорност на опозицијата во Република Македонија е да биде конструктивна, но уште поголема одговорност е на власта да биде конструктивна....

Стојаноски: Севернокорејската влада на СДС сака под целосна контрола да го стави јавното мислење

Севернокорејската влада на СДС сака под целосна контрола да го стави јавното мислење. Не е доволна контролата која ја имаат над медиумите...

Три големи странски компании ја напуштаат државата, следуваат отпуштања на над 2.000 работници

Три големи мултинационални компаниии најавиле напуштање на државата незаводоволни од третманот на владата и селење на својот капитал...

ВМРО-ДПМНЕ: Со 320 милиони евра расипнички потрошени народни пари, неспособната влада на СДС можеше да изгради 45 детски клиники

Изградбата на детската болница ,,Козле” чинише 7 милиони евра. Со 320 милиони евра расипнички потрошени народни пари, неспособната влада...

Груевски: Владата на СДС и Заев се откажува од 60-тина странски компании и над 25.000 работни места со кои бевме во преговори, потребна е акција сега

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски на денешната прес-конференција истакна дека СДСМ се откажува од речиси шеесетина странски...

Почнува новата учебната година

На учениците во основното и средното образование денеска им завршува летниот распуст. Од денеска во новата учебна година 2017/2018 во училишните...

Груевски: Со толку мал буџет и скромни средства, сериозен успех е да се реализираат толку многу потреби на граѓаните од Гази Баба

Денеска претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, продолжи со теренските активности и средби со граѓаните низ населените места...

Мисајловски: Антиреформската влада на СДС на дело ја покажа целата своја неспособност, граѓаните не видоа ниту еден од ветените 500 километри автопати

Антиреформската влада на СДС на дело ја покажа целата своја неспособност и неработење. Во Македонија ниту се гради, ниту се реализира....

Пензионерите разочарани: „Нема покачување на пензиите, кај ти даваат овие покачување…“ (ВИДЕО)

Пензионерите се разочарани од одлуката на новата влада предводена од СДСМ да го укине покачувањето на пензиите. Велат дека нема никакво...

Костовски: Рашковски спроведувајќи ја политиката на Заев незаконски им се заканува на 600 луѓе да ги избрка од работа

Рашковски и Заев се однесуваат како државата да е нивна приватна сопственост. Со неа управуваат кршејќи ги законите и се водат само...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.