вторник, 16 јануари 2018 Вести денес: 1

Tag Archives: топ

СКАНДАЛ: Чакаровски место да решава реални проблеми се прогласи за англиска кралица, пациентите се жалат „смртта ни е пред нос“

После скандалот со зголемениот број на смртни случаи на новороденчиња во Македонија, здравствениот систем го тресе уште еден скандал,...

Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ до Хелсиншки комитет: Итно да се постапи и да се превземат мерки за секојдневното кршење на човековите права на притворените пратеници

Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ бараат Хелсиншкиот комитет за човекови права, итно да постапи и да превземе мерки за секојдневното масовно...

ВМРО-ДПМНЕ останува на улиците се додека хунтата ги гази законите и се изживува со граѓаните

Македонија е земја на политички затвореници. Се монтираат обвиненија за тероризам против луѓе кои не направиле прекршок ниту знаат...

Темелковски: Да не беше Никола Груевски, Република Македонија ќе се викаше Република Тенџере

Актерот Петар Темелковски во гостување во емисијата на Миленко Неделковски изјави дека реченицата „се држите услишно, а не послушно...

Ќе покрене ли ЈО истрага по допрен глас од српскиот претседател: Кој лиферува и плаќа лажни вести надвор од Македонија?

Актуелниот српски претседател и поранешен премиер на Србија, Александар Вучиќ целосно ги разоблични исказите на поранешниот српски...

Груевски побара да биде избран нов претседател и раководство кое ќе ја врати ВМРО-ДПМНЕ на власт

Централниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ донесе Одлука со која што 22 и 23 декември 2017 година ги утврди како датум на одржување на вонредниот...

ВМРО-ДПМНЕ преку соопштение ја информира јавноста во врска со исклучените делегати од конгресот на партијата

Во врска со шпекулациите дека неправедно се исклучени 16 делегати од конгресот, ВМРО-ДПМНЕ ја информира јавноста: Едно лице е исклучено...

ВМРО-ДПМНЕ: СДС ја погреба демократијата, остануваме на улиците- блокада на крстосници и протест пред судот во 18 часот

ВМРО-ДПМНЕ и денеска останува на улиците во знак на протест за како што велат од партијата невравдите кои се случуваат во државата. Од...

Власта со притисок се обидува да ги замолчи синдикалните лидери- првиот човек на КСС избркан од работа

Конфедерацијата на слободни синдикати (КСС) обвини дека се вршат притисоци врз синдикалните лидери и најави дека доколку ваквите притисоци...

Груевски за „Траекторија“: Обвинети сме за нешто што претходно го правела, а и сега го прави Владата на СДСМ

Судењето за предметот „Траекторија” на СЈО во кој обвинети се поранешниот премиер Никола Груевски, поранешниот вицепремиер Владимир...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.