четврток, 18 јануари 2018 Вести денес: 0

Tag Archives: топ

ВМРО-ДПМНЕ: Остануваме на улиците се додека реваншизмот на СДС не престане, повторно блокада на крстосници и протест во 18 часот

Хунтата ја уништи демократијата и правната држава. Државата е заробена, а институциите претворени во алатка на партискиот врв, велат...

Груевски за Курир: Ќе поднесам оставка пред органите на партијата, еден ден СДСМ ќе се кае за ова што го прави, а народот ќе си ја врати државата!

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, во интервју за КУРИР најавува дека ќе поднесе оставка пред органите на партијата. Порачува дека...

УЖАСОТ ПРОДОЛЖУВА: НБРМ ја потврди катастрофалната ситуација во македонската економија

Народна банка на Република Македонија во извештајот за третиот квартал од 2017 година ја потврди катастрофалната ситуација во македонската...

Претставка од семејството на Чавков до Народниот правобранител

Семејството на Митко Чавков вчера попладне до Народниот правобранител доставило претставка, потврдија за МИА од Канцеларијата на Омбудсманот. Оттаму...

„Ова незаконие мора да запре“: ВМРО-ДПМНЕ најави протест и блокирање на крстосници

Притварањето на уметници, глумци, режисери, архитекти, пратеници, припадници на безбедносните сили и луѓе кои беа дел од иницијативата...

Џафери, Груевски, Заев и Ахмети синоќа на средба кај Иванов

Синоќа во Кабинетот на Претседателот на Република Македонија „Вила Водно“ се одржа средба на која присуствуваа претседателот на Република...

СКАНДАЛ: Заев и Спасовски продолжуваат да се изживуваат со притворените- полицајци од ПЕП ги фотографираат во затвор и споделуваат со медиуми на СДСМ

Молк во Министерството за внатрешни работи откако сдсмовскиот портал А1 он објави фотографија на која според нив може да се види екс...

Усвоено барањето за притвор на шестмината пратеници на ВМРО-ДПМНЕ

Комисијата за деловнички и мандантно – имунитетни прашања предлага Собранието на Република Македонија да им го одземе имунутитот...

Судот одреди притвор за пратениците Муковски, Арнаудов, Тарчуловски, Димовски, Василевски и Пешевска

Основниот суд Скопје 1 се повикува на три точки од Кривичниот законик како основи при одлуката да им определи притвор на шестмината...

ВМРО-ДПМНЕ обвинува за партиски реваншизам и брутален политички притисок, за денес најавено блокирање на раскрсници и протест

Хунтата на власт управувана од СДС спроведува класичен партиски реваншизам и брутален политички притисок. СДС го злоупотребува судството...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.