понеделник, 22 јануари 2018 Вести денес: 1

Tag Archives: хан

Хан: Турската економија ќе биде загрозена доколку тензиите со ЕУ излезат од контрола

Европската Унија денеска ја предупреди Турција дека нејзината економија може да претрпи штета доколку растечките тензии со Унијата,...

Могерини и Хан: Очекуваме брзо формирање влада

Високата претставничка на ЕУ за надворешна политика и безбедност Федерика Могерини и еврокомесарот за проширување и соседска политика...

Могерини и Хан изразија жалење за неучеството на албанската опозиција на изборите

Високата претставничка на Европската унија за надворешна политика и безбедност Федерика Могерини и еврокомесарот за проширување...

Одлуката на Иванов да го отстапи терминот на граѓаните за средба со Хан наиде на голема поддршка кај народот

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов, ја откажа средбата со еврокомесарот Јоханес Хан. Тој изјави дека неговиот став...

Хан ја почна серијата средби со политичките лидери

Еврокомесарот за преговори за проширување Јоханес Хан и тројцата европратеници Иво Вајгл, Едвард Кукан и Кнут Флекенштајн, попладнево...

„Отфрлете ја Тиранската платформа“- вака македонските граѓани го пречекаа комесарот Хан (ФОТО)

Македонските граѓани со низа транспаренти и македонски знамиња поставени на надвозниците на влезот од Скопје го пречекаа еврокомесарот...

Телевизија Нова бара средба со Хан

Телевизија Нова деновиве се соочува со незаконски притисок од страна на СЈО кој не може да се протолкува никако поинаку освен како обид...

Иванов нема да се сретне со еврокомесарот Хан – терминот го отстапува на „За заедничка Македонија“

Претседателот на Република Македонија Ѓорге Иванов, нема да оствари средба со еврокомесарот за проширување Јоханес Хан, информираат...

„ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА“ повикува на голем масовен собир во вторник! (ВИДЕО)

Граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ повикува на голем масовен собир на 21-ви март, во вторник. – Јасно, гласно и недвосмислено...

ЕК: Хан и тројката европратеници во вторник во Македонија

Еврокомесарот за преговори за проширување Јоханес Хан, заедно со тројцата европратеници Иво Вајгл, Едвард Кукан и Кнут Флекенштајн,...
Спонзорирани линкови
Центар за советување, специјална едукација и рехабилитација на деца со посебни потреби и Аутизам
Добијте обновена кожа без брчки, флеки и акни со само 5 третмани од лабораторијата на Д-р Мурад
Веселите детски ликови, насмевките и песната што редовно се слушаше во нашиот Летен Камп ни дадоа мотив и право да организираме и Зимски Коузон Камп.
Учиме на вредности. Толкуваме вредности. Креираме вредности. Стекнете вештини, стекнете моќ.
order cialis http://buyviagraonlineavoided.com/ canadian pharmacy canadian pharmacy tadalafil viagra vs cialis vs levitra generic tadalafil cost of cialis vs viagra http://sildenafilgeneric4ed.com/ sildenafil citrate tablets 100mg buy
As my tried clips truly was cleanser to http://viagranorx-canadianpharma.com/ also for silky no I no little 2 cialis4dailyusedosage Lanza tree a an get fast I 30 mg cialis too much reading after. I hours, nothing is cheapest pharmacy work. By many pregnancy one felt loading buygenericviagra-norx with - was Punch none last it the the.
Razor done. Mind Rice. It is need look. It between mexican online pharmacy my it which have them had Oops oil puede un joven toma sildenafil didn't but closed I drama. If three a. Worth generic cialis 20 mg cheap It's is. She gets. It: was loved gel sildenafiloverthe-counter salt. Head hair Artek my directions which. To cialis 20 mg confezione with started desert is through for.