Занимливости

Занимливости

Тинејџери снимале двајца вработени додека имаат сексуални односи за време на работното време (ВИДЕО+18)

Скандалозно видео на кое двајца вработени кои имаат сексуални односи за време на работно време направи вистински земјотрес во странските...
Занимливости

СМЕЕЊЕ ДО СОЛЗИ, ХИТОТ КОЈ НИКОГАШ НЕМА ДА СЕ ЗАБОРАВИ: Кој празник го славиш, Свети Трифун или Валентајн? (ВИДЕО)

Во последните неколку години секој 14 февруари има расправи за тоа кој празник треба да се слави. Некои не го даваат Свети Трифун, на други...
Занимливости

Кога среќата ќе ти се насмее барем на само 5 минути: Станал супер богат со 2 милијарди на сметка, но… (ФОТО)

Да станеш богат и имотен е сон на секој човек. Но овој човек од Белгија ја имаше среќата да стане милијардер но за жал на само 5 минути. Белгиецот...