Занимливости

Занимливости

САКАТЕ ДА СЕ ОТКАЖЕТЕ ОД ЦИГАРИТЕ, ОВА Е РЕШЕНИЕТО: Кафез за пушачи, кој што сакаат да се откажат од порокот! (ФОТО)

За страствените пушачи одвикувањето знае да биде најтешката задача во животот, па кога сакаат да се откажат од овој порок, се согласуваат...
Занимливости

Се скарала со сопругот и излегла во провод… Пијана ја силувале, а шокот следел кога се дознало кој го сторил тоа

Жртвата на оваа приказна која го обиколи светот е мажена жена. Таа една вечер и по кавгата со сопругот (35) отишла во ноќен провод. Претерала...