Сцена

МИНУВАЧИТЕ ИМАА ШТО ДА ВИДАТ: Надарената 18-годишна актерка се шета без градник (ФОТО)

МИНУВАЧИТЕ ИМАА ШТО ДА ВИДАТ: Надарената 18-годишна актерка се шета без градник (ФОТО)

Ѕвездата на серијата “Modern Family”, Ариел Винтер, повторно ги полни таблоидите.

18 годишната актерка која минатиот месец ја прекина двегодишната врска со Лаурент Гаудет, фотографите ја забележаа како без градник се шета низ Западен Холивуд.

Ариел вниманието најчесто го привлекува со фотографии од своето бујно деколте. Младата ѕвезда многу пати изјави дека се чуствува непријатно заради нејзиното тело, само заради големината на нејзините гради. Од тие причини таа најави дека ќе прави операција за намалување на градниот кош, а тоа и го сторила.