Сцена

На секси Мирка секој би да и свирка… Актерката го препоти студиото (ФОТО)

На секси Мирка секој би да и свирка… Актерката го препоти студиото (ФОТО)

Трите породувања не оставиле ама баш никаков негативен ефект врз појавата на младата актерка Мирка Васиљевиќ која беше гостин во шоуто на „Ами Џи“ претходната вечер, па со својата појава и секси изглед таа го привлече вниманието не само на публиката пред ТВ екраните!

Прекрасната актерка беше пристојно облечена во шарено здолниште, црна крокерска кожна јакна и црни сандали, со што покажа дека не мора да биде полугола за да биде атрактивна.

На почетокот на шоуто, сè беше на свое место … се додека во еден момент, Мирка не го подигна здолништето, така што сите очи беа вперени во нејзините долги нозе…

…а погледите останаа „заглавени“ некаде помеѓу нејзиното разголено меѓуножје. Актерката едноставно ги препоти сите во студиото.

Со неколку ненамерни, ама сепак жешки пози, Мирка уште еднаш покажа дека е можно да се биде мајка и три деца, а сепак да се изгледа беспрекорно.