Сцена

Поп пејач од Македонија во врска со преубава Мароканка! (ФОТО)

Поп пејач од Македонија во врска со преубава Мароканка! (ФОТО)

Познатиот албански поп пејач од Македонија, Шпат Касапи откри дека е во нова љубовна врска.

Имено, тој пред некој месец истакна дека има нова љубов, но не откри ништо повеќе во врска со тоа.

Деновиве тој на социјалните мрежи објави фотографија од преубавата Мароканка, со што стана хит во медиумите ширум регионот.

Извор: КохаТв