Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва ќе гостува во емисијата „Заспиј ако можеш“.

Неговото гостување на „Алфа“ почнува од 22:30 часот.

 

Следете го моето гостување на ТВ Алфа, вечерва во 22:30 часот.

Posted by Hristijan Mickoski on Thursday, April 8, 2021