На социјалните мрежи се појави видео од тепачка во Скопје за која се тврди дека е поврзана со приведувањето на двајца синови на Сашо и Влатко Мијалков, пишува експрес.мк

Во видеото се гледа како се удира едно момче кое е легнато а потоа и брканица по други луѓе.