Слушнете го изданието на Еспресо со Златев и Боцевски од ова утро. Се зборува на актуелните политички теми, а во фокусот е правењето политичка партија од градоначалничката на Скопје, Данела Арсовска.

Не пропуштајте!

За останатите изданија од оваа емисија следете го нашиот Јутуб канал.