Популарниот пар кого медиумите го нарекоа „Бенифер“, ужива во љубовта, а медиумското внимание нималку не им пречи.

Парот одлучи да замине ова лето на имотот на пејачката во Хамптонси. На обајвените папарацо фотографии Бени Џеј шетаат прегрнати и уживаат во емоциите.