-Ќе бидам искрен – јас сум во најлошата форма во својот живот, напиша тој под фотографијата објавена на Инстаграм на која се гледа заобленото стомаче и округлото лице.

Објавата за кратко време собра речиси четири милиони лајкови.

Погледнете како навистина изгледа Вил Смит…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith)