Познатата 46-годишна актерка и латино дива Софија Вергара изгледа фантастично за нејзината возраст и постојано привлекува комплименти за одржаниот изглед и витката фигура.

Актерката се подновила со ново парче „мебел“, па објави на стори на нејзиниот инстаграм профил како ужива во него.